Skocz do zawartości
Forum

Niedosłuch u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi, że coś takiego Was spotkało. Mamy w rodzinie chłopczyka z implantami i operację miał, jak był maleńki, dosłownie kilka miesięcy. Ile dokładnie ma Twoja pociecha? Macie już diagnozę i żółtą wlepkę, czy dopiero podejrzenie? Może uda mi się coś podpowiedzieć, bo pomagałam rodzicom Piotrusia w tamtym czasie. Mogę też o coś podpytać, gdybym sama nie wiedziała.

Edytowane przez AnnKa
czcionka
Odnośnik do komentarza

Cześć Myamka. I jak sie sytuacja rozwiązała ?:( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Bardzo, ale to bardzo Wam tego życzę.  Ile Twój maluszek ma lat ? Na pewno w przyszłości takie rzeczy jak aparaty słuchowe [reklama usunięta] załatwią sprawę. No chyba, że będzie konieczna operacja. Też tak może być. A powiedziała Ci jeszcze czym to może być spowodowane ?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ze skierowniem pojechaliśmy do Kajetan. Poczytałam w necie że to miejsce poleca wielu rodziców maluchów z niedosłuchem. Faktycznie nowoczesny sprzęti świetne poedejście lakarza. Mogłam zadać wszystkie pytania, które mnie nurtowały, a lekarz cierpliwie na wszystkie odpowiedział. Jak pisałam to synek miał ledwie kilka dni, więc dla mnie to całkiem nowa sytuacja i już pełna stresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...