Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzuszka u 5-tygodniowego niemowlaka!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja córeczka ma 5 tygodni, karmię ją mlekiem modyfikowanym , kiedy pije widzę że bardzo prze robi się czerwona , ma twardy brzuszek i strasznie płacze. Kupkę robi normalna i codziennie.Już nie wiem co mam robić daję jej Espumisan, wcześniej delicol, masujemy brzuszek, ogrzewamy termoforkiem ,nosimy, ćwiczymy rowerek nóżkami kładę ją na brzuszku i nic nie działa kiedy brzuszek przestanie być twardy od razu przestaje płakać, . Może któraś też tak miała ze swoim bobasem i ma jakiś sposób ? i wie co to może być? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Niestety, taki okres. Miałam to samo z moją córką do prawie 3 miesiąca. Jelita nie pracują jeszcze tak dobrze, dziecko ma wzdęcia, a kiedy się wreszcie odgazuje to boli choć na chwilę przynosi ulgę. Wszystko minie po 3 miesiącach. A narazie dużo noście na brzuszku, kładźcie małą na brzuszek nawet jeśli nie będzie jej się to podobało i dużo bliskości. 

Odnośnik do komentarza

My również próbowaliśmy wielu rzeczy u naszej wczesniaczki. Pediatra powiedział że espumisan podawany regularnie tylko da jakiś efekt. Oprócz tego kupiliśmy rureczki Windi na kolki które wprowadzaliśmy małej do odbytu by ją odgazowac i szczerze mówiąc nam to pomogło najbardziej. Oprócz tego dawałam jej rumianek do picia oraz koper włoski,  oczywiście specjalny dla niemowląt. 

Screenshot_20230705_205124_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...