Skocz do zawartości
Forum

Głośne dzieci wrzeszczące pod oknem...


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mamą 14-latka  . Wprowadziliśmy się niedawno na osiedle domków szeregowych ( każdy ma swój indywidualny ogródek , ale mamy wspólną drogę wewnętrzną) , na którym nie ma placu zabaw dla dzieci.Celowo wybraliśmy takie osiedle daleko za miastem z uwagi na autyzm syna, któremu przeszkadzają wrzaski. Odkąd zrobiło się ciepło, z pozostałych domów zaczęły wychodzić dzieci i... wymyśliły sobie, ze skoro nasz dom jest na końcu osiedla, pod naszymi oknami zrobiły sobie plac zabaw. W ciągu tygodnia jest OK, bo dzieci są w szkole,  ale w weekend - gehenna : 10 dzieciaków w wieku od 6 do 12 lat , które - mam wrażenie, nie potrafią nic poza piskami. Rodzice tych dzieci mają za nic moje prośby , żeby zabrali dzieci spod mojego okna, bo twierdzą, że "ich dzieci muszą się gdzieś bawić , a że nie ma na osiedlu placu zabaw , to co oni mają zrobić? " Moje tłumaczenia o tym, ze mają ogródki ( w których to ponoć nie mogą sie bawić ,bo są za małe na przyjęcie 10-rga dzieci i poza tym trawę zniszczą) , ze muszę z osobistych powodów ( mam na myśli syna) mieć ciszę - nic nie zmienia. Zaczełam więc sama prosić te dzieciaki, zeby sobie poszły, ale one tylko czekają, aż wejdę do domu i znów przyłażą. Kurcze, poradźcie, co powinnam robić. Ja wiem, ze to TYLKO dzieci, ale ja też mam dziecko, które ma swoje potrzeby. Celowo wybrałam takie osiedle ( bez placu zabaw) i dom na samym jego końcu , zeby mój syn mógł swobodnie się czuć , a tu... Osiedle nie jest wspólnotą, więc nie mam nawet do kogo się zwrócić z pomocą . Jestem u kresu sił. Gdyby nie ten cholerny kredyt i kupa pracy, którą włożyliśmy z mężem na wykończenie domu ,  wyniosłabym się stąd. Macie jakiś pomysł na "pozbycie sie " dzieci spod okna ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...