Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha u niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

bardzo proszę o pomoc, ponieważ brakuje mi już sił. Synek ma 5 miesięcy i codziennie boli go brzuch. Jego płacz to w zasadzie krzyk i czasami dochodzi do sytuacji gdzie podajemy mu środek  przeciwbólowy, aby pomoc mu w tych cierpieniach. Mamy problem z wiecznymi gazami i problemem z wyproznianiem. Karmie tylko piersią. Gdy pojawi się kupa jest strzelająca , a dziecko przed załatwieniem jest całe mokre z wysiłku. W ciągu dnia jest bardzo rozdrażnione, napina mocno brzuch. Stęka , popiskuje czasami po samym jedzieniu jest już krzyk. Kupy są ciągnące i moim zdaniem konsystencja przypominają masło orzechowe. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Z góry dziękuje za pomoc 

48261405-818B-481D-873D-37BBBFE26FBD.jpeg

Odnośnik do komentarza

Proponowała bym sprawdzić czy dziecko nie ma alergii na laktozę i białka mleka krowiego czyli kazeinę, poprostu zmienić dietę na bez mleczną. Po 2 miesiącach identycznej sytuacji jak u pani kupiliśmy mleko modyfikowane Bebilon pepiti syneo i po 2 dniach podawania dziecko jak nowonarodzone ,wszystkie dolegliwości zniknęły. Ja zaś musiałam przejść również na dietę bez mleczną by móc karmić piersią. Polecam spróbować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...