Skocz do zawartości
Forum

38.4 u trzylatki


AnnaAC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, przyznaję że mam tendencje do panikowania więc chciałam się coś poradzić. Córka skończyła niedawno 3 lata, w styczniu przechodziła ospę wietrzna. Od tamtego momentu nie ma praktycznie tygodnia bez temperatury a już mamy prawie marzec. Nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć, przepraszam. Więc tak w poniedziałek po ospie, wróciła do przedszkola, 38,5 miała w weekend, w poniedziałek było ok więc wróciła do przedszkola, potem niedziela, poniedziałek, wtorek znowu 38 coś, w następnym tygodniu podobnie, lekarz stwierdził że taki okres i to normalne że łapie ja co chwilę przeziębienie. 2 tygodnie przerwy i znowu temperatura przez jedną noc 38.2  3 dni przerwy i kolejne 38.3 czytam Googla i tylko widzę chorobę nowotworową i przeraża mnie że mój lekarz to tak zlewa. Dodam że młoda ma powiększone migdałki i będziemy je prawdopodobnie wycinać do tego ma lekki kaszel i katar ale ta nawracająca temperatura sprawia że bardzo się boję. Jestem samotna mama więc brak wsparcia bliskiej osoby nie pomaga... A jak u was? Zdążą się że wasze pociechy mają podobnie? Przed ospa młoda mi bardzo rzadko cokolwiek łapała więc dlatego się tak martwię.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...