Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, sytuacja wyglada tak: 27 grudnia prezerwatywa byla odwrotnie przyłożona do członka, ale została obrócona na właściwa strone i założona przez co preejakulat mogl sie znajdować na zewnątrz. Nie odbył sie pełny stosunek ponieważ partner włożył tylko główkę penisa do pochwy. 13 stycznia dostalam okres. I teraz powinnam dostac okolo 12 lutego ponownie, spotkalam sie z chlopakiem wlasnie 12 lutego (niedziela) i juz udalo sie wlozyc, z prezerwatywa oczywiscie aczkolwiek partner wyciągnął penisa gdy nie czul nawet ze niedlugo moze dojsc, a w ciagu tego dnia nie doszedł juz ani razu. Od czwartku do poniedzialku mialam pewien problem duzo sie stresowałam, płakałam. A od czwartku tego tygodnia jestem na antybiotyku.  Trądzik mi wyszedl wlasnie jak przed okresem w sobote ale go nie dostalam. brzuch mnie dzisiaj troche bolał więc liczę że jutro dostane, myslicie że tutaj jakies szanse na ciaze sa? Czy taki nagły stres chwile przed spodziewaną miesiączka moze opóźnić okres? nie wiem co o tym myslec:(
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...