Skocz do zawartości
Forum

Legginsy mojej córki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze do was z jedna sprawa. Otóż moja córka lat 16 ostatnio zaczęła nosić prześwitujące legginsy. Na początku nie miałam nic do tego ale po czasie widzę ze nie wyglada to dobrze. Gdy je zakłada prześwitują jej całe majtki. Widać wszystko dokładnie nie zależnie od tego jakie założy. Czy to stringi czy to białe figi i tak je widać. Powinnam z nia porozmawiać czy raczej odpuścić sprawę ? W razie czego mogę wstawić zdjęcie dla przybliżenia wyglądu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/10/2022 o 7:22 PM, Dziubala napisał:

Rozmowa ważna rzecz. A swoją drogą, dyskretnie pozbyłabym się legginsów z garderoby.

Dziubala ma racje!!!dyskretnie pozbyc sie legginsów. Z drugiej strony legginsy sa bardzo wygodnym elementem garderoby dla Nas i naszych dzieciaków. Kup jej legginsy nieprzeswitujace. Ja juz gdzie spisalam - kupuje dla sibie i mojej corki legginsy na moovewer.com zobacz sobie oferte na legginsy bezszwowe - gwarantuje Ci - nosze i ja i moja młoda - legginsy nei sa takie typowo sportowe, wszystko zakruywaja, nie przeswituja. Dziecko bedzie zadowolone a gty nie bedziesz miala takich problemów - sama bym sie wkurzaa na sibie jakby moja mloda tak chodzila ubrana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...