Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gabriela

Okna pvc Oknoplast opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabriela

Cześć moi drodzy, Jestem ciekawa Waszych opinii o Oknoplast. Stoimy przed wyborem okien do domu energooszczędnego. Ktoś polecał nam Oknoplast. Nie są oni co prawda tani, ale chcemy wiedzieć, czy warto, bo jednak dom budujemy dla siebie na lata i chcemy mieć stolarkę jakości premium. Mile widziane też polecenie producenta drzwi zewnętrznych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gunter

Nie mają tanich okien, ale na pewno jakościowo najwyższa półka. Można sobie zaoszczędzić na meblach czy dodatkach, ale okna, drzwi to akurat muszą być solidne. Na pewno są drożsi producenci i tańsi też. Myślę, że jak celujesz w okna premium to będzie dobry wybór. Jakiś konkretny model na oku? My mamy Prolux - odremontowany stary dom, chcieliśmy, aby jego styl był dalej taki przedwojenny i te okna pasowały nam idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bebzol

Ja mam okna winergetic premium, 3 szyby + ramka warmatec. Polecam taki pakiet. U nas też ukryte zawiasy. Podniosło to estetykę okien. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabriela
W dniu 25/5/2022 o 11:10 AM, Gość gunter napisał:

Nie mają tanich okien, ale na pewno jakościowo najwyższa półka. Można sobie zaoszczędzić na meblach czy dodatkach, ale okna, drzwi to akurat muszą być solidne. Na pewno są drożsi producenci i tańsi też. Myślę, że jak celujesz w okna premium to będzie dobry wybór. Jakiś konkretny model na oku? My mamy Prolux - odremontowany stary dom, chcieliśmy, aby jego styl był dalej taki przedwojenny i te okna pasowały nam idealnie. 

Tak 😉 Prismatic mamy na oku jakoś najbardziej nam odpowiada ten model chociaż zastanawiamy się nad winergetic bo dość często wybierane, to też o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gunter

To prawda też myśleliśmy o tym modelu, ale jednak Prolux pasowały bardziej do naszej estetyki i stylu domu 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...