Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Od kilku dni czuje się źle mam podwyższona temperaturę do 37°C, od czasu do czasu boli mnie w dole podbrzusza, raz na jakiś czas jest mi niedobrze i bolą mnie piersi. Robiłam test ciążowy 3 dni temu ale był negatywny. Natomiast 9 dni z rzędu wychodzi mi dodatni test owulacyjny. Czy to ciąża?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszej ciąży bardzo bolały mnie piersi i oprócz tego nie miałam żadnych innych objawów ale wiem że niektóre kobiety piersi bolą podczas owulacje i miesiączki. Boli cię jajnik to masz po prostu owulacje i jeżeli starasz się o dziecko to jest to najlepszy na to moment a o tym czy jesteś wciazy przesadzi tydzień albo dwa po okresie. Ja teraz w drugiej ciazy oprócz spóźnionego okresu nie miałam żadnych objawów. I robiłam test tydzień po i nic nie wykazał dopiero badania krwi dały wynik

Odnośnik do komentarza

Poprzedni okres miałam planowo 28 marca. Potem było przytulanie z narzeczonym. A że staramy się o dziecko więc z wyliczeń 2 dni przed owulacja zrobiłam test owulacyjny był pozytywny. Więc mówię ok najlepszy moment na kolejne przytulanie. Ale potem że nie miałam żadnych objawów owulacji jak zawsze ( czyli ogromny ból jajnika) więc zrobiłam test jeszcze raz znowu wyszedł pozytywny i tak 9 dni z rzędu. A objawów nic a nic. Robiłam test ciążowy i wyszedł nagatywny. A później zaczęły się te objawy. Nudności, wvzoraj nawet wymioty po śniadaniu wielkanocnym. Ból ogromny piersi. I ból w dole podbrzusza jak na miesiączkę. A do miesiączki z wyliczeń mam jeszcze 8 dni

 

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłam test ciążowy i gdy zakroplilam w odpowiednim miejscu pqsek zaczal się przesuwać jak było na testowej doszło to kreski zrobiła się ona biała i przeszło dalej. Kreska kontrolna aż bordowa jest. I została tylko ona na teście 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...