Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy przed miesiączką i blada kreseczka


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie otóż miesiączka powinna nadejść w poniedziałek 31.01, wczoraj coś mnie tknęło i wieczorem zrobiłam test ciążowy super czuły 10mlU/ml i ku mojemu zdziwieniu gdyż byłam przekonana, że wynik będzie negatywny zauważyłam bardzo bladą drugą kreskę (prawie nie zauważalna). Kreskę widziałam zaraz po 2minutach i widzę ją taką samą do teraz. Test leży i widać że coś tam przebija bardzo delikatnie na bardzo jasny różowy kolor.Bralam test również pod różnym kontem i nie zależnie czy leży czy nim obracam kreseczka jest zauważalna. Nie dawało mi to spokoju i kupiłam dziś drugi test tej samej firmy oraz innej firmy i wykonałam go przed chwilą (niestety znowu nie z porannego moczu). Dzisiejszy test ma czułość od 25mlU/ml i na nim nie widać nic. Jest negatywny sprawdzałam z każdej strony i nic nie widać, nic nie przebija. Ale na teście tej samej firmy co wczoraj znowu jest to samo... Tak samo blada kreseczka jak na wczorajszym teście. Zmierzyłam też sobie temperaturę i mam 37,3 (zazwyczaj moja temperatura jest między 36, 4 a 36,9).
O co może chodzić?
Czy jeden test wyszedł negatywny dziś bo miał 25mlU/ml i nie znalazł nic, a ten o czułości 10mlU/ml wyczuł już?
Czy jutro rano mogę pójść na badanie z krwi? Wiem,że powinnam poczekać do poniedziałku, ale nie daje mi to spokoju teraz. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

Ja też robiłam test jeden albo dwa dni przed planowanym terminem miesiączki. Też była blada kreseczka, ale nie robiłam super czułym. Super czułym zrobiłam następnego dnia i kreseczka była wyraźniejsza. Oba robiłam z porannego moczu. Generalnie chyba na wszystkich testach jest napisane, że nawet ledwo widoczna kreseczka to wynik pozytywny. Najlepiej spróbuj jeszcze raz, ale z porannego moczu i najlepiej w niedzielę. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...