Skocz do zawartości
Forum

Słaby przyrost wagi, Nutramigen


Gość Urszula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja 3 miesięczna córeczka od około 2 miesięcy miała pronlem z mlekiem. Karmiłam ja piersią tylko przez miesiąc, ponieważ dzięki rad położnej środowiskowej straciłam mleko. Początkowo karmiłam ja zwykłym bebiko, ale bardzo bolał ją po nim brzuch, przeszłam na Capri Care przez około tydzień dziecko było po prostu idealne przyspieszyło z wagą, załatwiała się normalnie, brak kolek, ulewania, aż zaczęły pojawiać się zmiany skórne. Cała twarz wyglądała masakrycznie ciemieniucha na brwiach nie do opanowania, wysypka na całej buzi, stolec wielkości i konsystencji dorosłego człowieka, wymioty serwatką, ulewanie warto wspomnieć, że mimo tego dziecko miało bardzo dobry apetyt. Po wizycie u pediatry zasugerował, ze to alergia pokarmowa wypisał receptę na bebilon pepti syneo po którym już po 2 dniach było praktycznie to samo (odeszły twarde stolce, ale za to przyszła zielona cuchnąca papka) kolki miała po 3 razy dziennie, darła się jakby obdzierali ja ze skory drzemki to były turbo drzemki 5 minut i znowu wisk wysypka wróciła na własna rękę zmieniłam mleko na nutramigen ponieważ nie mogłam patrzeć jak dziecko się meczy pediatra po konsultacji kazał kontynuować karmienie nutramigenem. 2 tygodnie-bajka, dziecko zaczęło spać w ciągu dnia, bawić się z ochotą, aż do momentu spadku apetytu.. dziecko które do tej pory bardzo dużo i chętnie zjadało zaczęło zjadać po 60ml 90ml (nie zjada więcej niż 120) po 3-4 razy dziennie próby karmienia to wisk prężenie odpychanie butelki i jeden wielki płacz. Mam wagę niemowlęca w domu, z której wynika ze dziecko od 17 grudnia nie przybiera na wadze. Bardzo dużo ulewa takiej wody kupa jest okropnie śmierdząca na cały dom od razu trzeba wynieść pieluchę na dwór do kosza bo cały dom śmierdzi wizyta u gastrologa dopiero za dwa dni, a ja czuje bezradność czy to może być związane z nutramigenem? 
Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
CZYTAJ WYGODNIE POSTY
REKLAMA
 
 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...