Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Mariolazolsztyna

Mój synek ma na imię Faust

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko  urodziło się 4 dni temu. Oficjalnie wszystko już jest załatwione. Nadałam mu oryginalne imię, mi i mojemu mężowi bardzo przypadło do gustu, ale co będzie, jeśli moje dziecko nie będzie je lubiło? Będę się do niego pieszczotliwie zwracać np. "Fauście, Faustusiu, chodź na obiad" ale czy według was nie brzmi to śmiesznie czy dziwnie? Czy jak będzie syn chodził do przedszkola, czy szkoły, będzie obiektem drwin? Chciałabym, żeby synek został ochrzczony, ale pech chciał, że takie piękne imię jest ujęte w literaturze Goethego, gdzie budzą się antychrześcijańskie skojarzenia. Czy w przyszłości syn ma chodzić do prywatnego przedszkola, szkoły, czy tych publicznych? Co o tym sądzicie, jak mam postępować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klementyna

To twoje dziecko od Ciebie zależy jak będzie się czuło.Dzieci w przedszkolu nie czytają klasycznej literatury ani nie są znawcami gezenezy imion. Dzieci i tak mówią na siebie jak im wygodnie.Na Katarzynę-Kasia na Melanie-Mela a na Jakuba-Kubuś ważne ,że kolega jest fajny,a wszystko inne ma drugorzędne znaczenie. A w razie nieprzychylnych komentarzy dorosłych, jesteś Ty -osoba,która zawsze może utrzeć im nosa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie mamy ! 🤣 ❤️❤️❤️ Znalazłam super blender dla tych co go potrzebują, idealny kiedy chcemy przygotować coś na szybko dla naszych pociech,,, odsyłam was na ich stronę facebookową 🙂❤️
https://www.facebook.com/Blendy-Go-Niesamowity-Blender-strona-nieoficjalna-111997851254264/?ref=pages_you_manage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...