Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Estera

Ciągle myślę, że mogę stracić dziecko...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Estera

Moje kochane! Pisze do was z taką sprawa, dwa dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży jest to piąty tydzień. Staraliśmy się z narzeczonym o dziecko trzy lata. Gdy zaszłam teraz w ciążę czuje lęk.. przed straceniem dziecka. :( Ciagle myślę o tym aby było dobrze, a w głowie mam najgorsze scenariusze... Czy jest wielu z was która poroniła pierwszą ciążę? Mam niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Estera, byłam w ciąży sześć razy, poroniłam pierwszą ciążę, czwartą i piątą też. Ale mam trójkę wymarzonych dzieci :). Czasem tak jest, że mimo chęci się nie udaje. Musisz myśleć optymistycznie, musisz, bo inaczej swoje lęki pod postacią "złych" hormonów przekażesz dziecku. Zajmij się czymś co lubisz i oderwie twoje myśli od ciąży. Jeśli nie musisz leżeć, to chodź na spacery, na zakupy, spotykaj się z koleżankami, bądź zajęta. Wejdź na grupę forumową dziewczyn w ciąży, które mają termin porodu w tym samym miesiącu co ty. Wspólne przeżywanie ciąży w takiej grupie bardzo pomaga.
Powodzenia! 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...