Skocz do zawartości
Forum

Zmiana tabletek anty brak krwawienia


Rekomendowane odpowiedzi

przez 4,5 roku brałam vibin mini; lekarz zmienił mi na vixpo i jakimś cudem nie dostałam krwawienia z odstawienia. Ciążę wykluczam, bo ostatni stosunek był 19 marca, a 25 maca i 23 kwietnia dostałam normalnie krwawienia z odstawienia. Poza tym 12 kwietnia byłam na wizycie u gin i robił mi cytologię. Vixpo zaczęłam brać od 30 maja i w tym samym dniu przyjęłam 1 dawkę szczepionki p-ko covid (Moderna). Przed szczepieniem powiedziałam, że przyjmuję tabletki anty i nie było przeciwskazań. W tym miesiącu zauważyłam częste suchoty w ustach i luźne stolce. MIałam kilka dni bardziej stresowych, ale nigdy nie było sytuacji, by nie wystąpiło krwawienie z odstawienia. Wczoraj (przedwczoraj i wczoraj były niewielkie plamki brązowego śluzu i to wszystko) - dziś zaczynam nowy blister tabletek. Czy to normalne, że przy zmianie tabletek może krwawienie nie wystąpić? W ulotce akurat o takiej sytuacji nie piszą... Czy może to ta szczepionka ma jakiś wpływ? No przecież nie ma chyba możliwości ciąży w takiej sytuacji, skoro dwa razy krwawienie było? Tabletki biorę regularnie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...