Skocz do zawartości
Forum

Ochotka na grzyby


Gość MamaCito

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaCito

Czy macie ochote czasem na grzyby leśne? Jest maj i nie ma zbyt wiele grzybow w lesie, a nie oplaca mi sie jechac do lasu zeby sie okazalo, ze nie ma tam grzybow. Sa gdzies sklepy, ktore sprzedaja inne grzyby niz pieczarki? Sa jakies zamienniki borowikow, maslakow i innych lesniakow?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że mogłbyś kupić grzyby w jakiś specjalistyczmych sklepach  z grzybami. ALBO masz jeszcze jedną opcje spróbuj kupić grzybie i posadzić we własnym ogródku, my mamy działkę leśną i dwa lata temu posadziliśmy borownika szlachetnego [reklama usunięta] i liczymy w tym roku na pierwsze plony 🥰

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 26/5/2021 o 11:33 AM, Gość MamaCito napisał:

Czy macie ochote czasem na grzyby leśne? Jest maj i nie ma zbyt wiele grzybow w lesie, a nie oplaca mi sie jechac do lasu zeby sie okazalo, ze nie ma tam grzybow. Sa gdzies sklepy, ktore sprzedaja inne grzyby niz pieczarki? Sa jakies zamienniki borowikow, maslakow i innych lesniakow?

ja czesto mam ale szkoda ze nie ma wszystkich grzybow w sklepie dlatego sam hoduje swoje grzyby, kupiłem grzybnie, posadzilem na dzialce tesciow i po jakimmmmm czasie mi urosly 🙂 polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...