Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dosyć zestresowana, dziś zaczyna się 33 dzień cyklu a ja nie mam miesiaczki, mój stres wynika z tego że w dniu owulacji (tak pokazywał kalendarzyk w aplikacji wiem że nie zawsze może mieć racje) odbyłam stosunek z prezerwatywa, mój chłopak nie doszedł we mnie, później doszlo do następnego stosunku z inną prezerwatywa również wytrysk był poza mną. Później sprawdzaliśmy te prezerwatywy nie przepuszczały wody ani powietrza, więc raczej nie były uszkodzone.Co dziwne sluz plodny taki obfity i ciągnacy zauważyłam kilka dni później. Po tym co przeczytałam na ten temat w internecie spanikowałam, proszę o pomoc, pozdrawiam.

Proszę o szybko i jakoś rozbudowana odpowiedź bo bardzo się stresuje

Edytowane przez Ania565589

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ania, zrób test ciążowy i będziesz wiedzieć czy jesteś w ciąży. Miesiączka może się też opóźniać, to normalne, a powodów jest mnóstwo, m.in. stres.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Ze stosunku w prezerwatywie bez wytrysku w środku szansę na ciążę są nikłe, bym powiedziała że raczej zerowe. Wbrew pozorom nie jest ostro zajść. Okres może opóźniać się z wielu powodów, a myślę że u Ciebie spowodowany jest stresem. Jeśli długo nie będzie nadchodził idź do ginekologa, może to problemy hormonalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19/4/2021 o 12:31 PM, Gość Kajka napisał:

Ze stosunku w prezerwatywie bez wytrysku w środku szansę na ciążę są nikłe, bym powiedziała że raczej zerowe. Wbrew pozorom nie jest ostro zajść. Okres może opóźniać się z wielu powodów, a myślę że u Ciebie spowodowany jest stresem. Jeśli długo nie będzie nadchodził idź do ginekologa, może to problemy hormonalne.

Zrobiłam test ciążowy i może i dałam za dużo kropel tak 5 przez to że nie trafiłam to testy wyszedł negatywny, nadal mi się spóźnia i mi jakoś dziwnie sucho nie rozumiem tej całej sytuacja proszę o odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...