Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aga

Czy to poronienie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga

Witam, piszę bo nie wiem czy jest to normalne. W skrócie mam 28lat nie byłam nigdy w ciąży. Okres spóźnia mi się 12 dzień, postanowiłam zrobić test ciążowy. Jeden, drugi i trzeci kolejnego dnia, wyszły 2 kreski (według obliczeń jest to 6tydzien). Nie byłam u ginekologa, bo stwierdziłam że poczekam jeszcze chwilę i sprawdzę jeszcze raz (sex w moim wydaniu, to jak temat tabu). Dzisiaj dostałam silnych boleści podbrzusza i... Okres? Jest inny niż zawsze, koloru ciemno brązowego. Mam się martwić, że coś jest nie tak czy po prostu te testy pokazywały błędny wynik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mako_mako

Ból i krwawienie nie wróży dobrze. Skoro testy wyszły pozytywnie, a okres spóźnia się dwa tygodnie, to jesteś w ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga, jeśli trzy testy pokazały pozytywny wynik, to jesteś w ciąży. A co do plamień, to idź jak najszybciej go ginekologa, żeby sprawdzić co się dzieje.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
W dniu 19/4/2021 o 11:37 AM, Dziubala napisał:

Aga, jeśli trzy testy pokazały pozytywny wynik, to jesteś w ciąży. A co do plamień, to idź jak najszybciej go ginekologa, żeby sprawdzić co się dzieje.

Jutro dopiero mam wizytę. Kolejki są ogromne i to prywatnie o NFZ nie wspomnę. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych powikłań by w późniejszym czasie zajść w ciążę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...