Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sylwestra 2020 na nowy rok poroniłam(14stycznia skończyłam krwawić po poronienie) , cały luty miałam miesiączkę ponoć przez tabletki antykoncepcyjne,do tej pory (kwiecień) nie dostałam miesiączki. Zrobiłam testy ciążowy i wyszły dwa pozytywne, zrobiłam również badania bety HCG i wynik jest  894 mIU/ml czy to oznacza ciążę (za wizytą u gine muszę czekać, a wolałabym już coś teraz wiedzieć) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Uważam że jesteś w ciąży. Po 3 miesiącach od poronienia beta już by się nie utrzymywała. W poniedziałek zrób jeszcze raz betę.  Po cichu gratuluję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magjeg

Wynik bety potwierdza ciążę. Powtórz badanie po 48 h od poprzedniego by sprawdzić przyrost, który powinien wynosić min. 66%. 

Gratuluję i powodzenia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak to z tym wyszło? Współczuję ci poronienia, sama jestem po kilku poronieniach i dopiero przy 4 ciąży, udało mi się ją donosić i urodzić zdrową dziewczynkę. Jestem przeszczęśliwa, nie warto się poddawać :). Nawracające poronienia leczyłam u ginekologa, prof. Grzegorza Jakiela https://www.ginekologjakiel.com.pl/leczenie-poronien w Lublinie. To bardzo dobry specjalista, on zajmuje się poronieniami, leczeniem niepłodności, itp. Jest bardzo rzetelny, to ginekolog z powołaniem , polecam, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...