Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 😃 chciałam zapytać jakie kremy na rozstępy polecacie ? Ja mam do nich ogromną skłonność więc chciała bym za wczasu czymś się smarować a czuje że brzuszek i piersi już zaczynają rosnąć... Możecie coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

A ja polecę coś innego, szczotkowanie na sucho plus dobre nawilżanie :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Szczotkujesz się na sucho szczotka, można je kupić nawet w Rossmanie. Można całe ciało, ja akurat tylko uda, brzuch i pośladki. Jedziesz od dołu do góry, brzuch można też okrężnym ruchem. Po tym kąpiel i nawilżanie :). Ja stosuję też peelingi. Daje fajne efekty, z nóg i pośladków pozbyłam się już części cellulitu, brzuch widzę że się ujedrnia po porodzie :). https://www.rossmann.pl/Produkt/Akcesoria-do-kapieli/For-Your-Beauty-bambusowa-szczotka-do-masazu-z-paskiem-na-dlon-1-szt,356981,8586 ja używam tej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Milcia00 napisał:

Hej dziewczyny 😃 chciałam zapytać jakie kremy na rozstępy polecacie ? Ja mam do nich ogromną skłonność więc chciała bym za wczasu czymś się smarować a czuje że brzuszek i piersi już zaczynają rosnąć... Możecie coś polecić ?

Milcia, ja stosuję Eucerin rano i BioOil wieczorem na brzuszek, piersi, pośladki i dolną część pleców. Ale tak naprawdę podobno skłonność do rozstępów to kwestia genów i ewentualnie słabe nawadnianie organizmu - tak mi powiedziała znajoma położna. Dlatego ja staram się przyjmować dużo płynów w ciągu dnia a te olejki są takim dodatkiem, żeby skora była dodatkowo natłuszczona, bo dzięki nim czuje się bardziej komfortowo 😉 A używam akurat takie, bo znajoma tez je stosowała i bardzo polecała. Mam tez koleżankę, która w ciąży stosowała tylko balsamy z serii AA i tez była zadowolona (nie dostała ani jednego rozstępu). Tak wiec kwestia upodobania. Ale przede wszystkim pić - dużo pić 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Ja w czasie ciąży używałam Tołpa mum ;). Ale mimo wszystko polecam szczotkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola

Ja na razie używałam kremów z perfekty i oliwki, ale mam z 5 rozstępów, bo późno zaczęłam się smarować. Kupiłam wczoraj szczotkę i zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Karola mi szczotka dużo dała też po porodzie, skóra jest gładsza ;). A przy okazji fajnie odpręża. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...