Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość Razdwatrzy123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Razdwatrzy123

Cześć wszystkim.
Razem z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Ostatnia miesiączka 1 marca, następna spodziewana w poniedziałek, czyli 29 marca. Jestem bardzo niecierpliwa, więc już w zeszły poniedziałek (wiem, bardzo wcześnie...) wykonałam test, wynik negatywny. W tym tygodniu miałam w podbrzuszu bóle podobne do miesiączkowych, jestem ogólnie zmęczona, ale może to wynikać z pracy/pogody, wiadomo jak teraz jest. Od poniedziałku mam podwyższoną temperaturę mierzoną w pochwie. Dodatków od środy zauważyłam nietypowy dla swojego dotychczasowego cyklu syndrom, czyli jak by to powiedzieć, zacieśnienie pochwy? Ciężko mi to określić słowami. Pochwa wydaje się być spuchnięta przy wejściu do niej, wyczuwalne jest lekkie napęcznienie, powiększenie? Kolejny test powtórzyłam dziś, również negatywny. Czy to może być ciąża? Dwa wyniki negatywne, więc pewnie nie, ale... Jest nadzieja?

Odnośnik do komentarza

Witam, ok 22 dnia cyklu miałam potworny ból dolnej części pleców, dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie, do tego uczucie swędzenia sutek.
Tydzień bez żadnych objawów a teraz spóźnia mi się okres 3 dni,ale brzuch boli jakbym miała go dostać i czasem zabolą piersi.
W 12 dniu cyklu przy współżyciu zsuneła nam się prezerwatywa ale nie mam pewności czy coś się wydostało 🙈 teraz się zastanawiam i myślę czy mogę być w ciąży?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...