Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość SISI

Starania o ciążę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SISI

Cześć,

Nazywam się Sylwia, 26 lat. Jestem po jednym poronieniu. Od prawie dwóch lat, staram się o ciąże. Biorę bromergon na obniżenie prolaktyny, ponieważ była za wysoka. Aktualnie prolaktyna w normie ale nadal biorę  mniejszą dawkę, żeby znowu nie podskoczyła. Oprócz tego, miałam problemy z nieregularną miesiączką. Dodatkowo biorę luteinę na unormowanie miesiączki. Oprócz tego biorę kwas foliowy i witaminy. Jeśli chodzi o dalsze leczenie, dostałam od lekarza skierowanie do szpitala w celu diagnostyki i ewentualnego leczenia. Niestety dopiero na czerwiec mam termin. Takie czekanie mnie wykańcza, a mój lekarz rozkłada ręce. Może, któraś z was miała podobny problem? Jakie jeszcze dodatkowe badania mogę wykonać? A może, jakieś inne tabletki, czy  zastrzyki? mogły by mi pomóc, na skuteczne zajście w upragnioną ciąże? Proszę doradźcie mi coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Ja po pierwszym poronieniu starałam się dobre 1,5 roku. Lekarz powiedział że to nic tak naprawdę nie znaczy. Ze czasem tak o prostu jest. Niestety i drugiej ciąży nie udało mi się utrzymać

W kolejną zaszłam 2 miesiące po zabiegu. Obecnie jestem w 9 tygodniu i mam nadzieję, że wszystko tym razem będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...