Skocz do zawarto┼Ťci
Forum
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...
Go┼Ť─ç Aga...zrozpaczona

Zle wyniki Pappa ­čśĺ

Rekomendowane odpowiedzi

Go┼Ť─ç Aga...zrozpaczona

Witam 

Potrzebuje waszej pomocy i podobnych przeżyć...żebym i ja mogła to przeżyć 

Zaczn─Ö od wynik├│w

B-hcg 43,70 IU/I    odpowiada 1,589 MoM

Papp-a 1,960 IU/I odpowiada 0,730 MoM 

Podstawowe                      skorygowane

Trisomia 21   1do 47                  1 do 165

Trisomia18     1do117                1do 2348

Trisomia 13     1do 368              1do 7353

NT 1,70

Badanie w 13 tygodniu

Mój wiek 42 

Ciaza 2

Prosze wyt┼éumaczcie┬ámi to oczywi┼Ťcie m├│j ginekolog zobaczy┼é badanie i dla skierowanie na inwazyjne....A ja nie chce boje si─Ö ryzyka....pomocy┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Magda

Aga ryzyko urodzenia dziecka z ZD wynosi 1 na 165 urodze┼ä w tym przypadku. Test pappa to statystyka. Nie znaczy, ze dziecko jest chore.┬áJe┼Ťli boisz si─Ö amniopunkcji mo┼╝esz zrobi─ç te┼Ť─ç sanco lub nifty kt├│ry poka┼╝e Ci w 99,9% czy pappa si─Ö myli. Na tym forum jest w─ůtek sanco, nifty, nipt - rozleg┼éy w─ůtek gdzie jest ca┼éa masa informacji na ten temat.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Aga...zrozpaczona

Genetyk powiedział że szansa jest 0,5%

Poleca badania ale skoro nie chce to badania nie s─ů tragiczne niby tylko czy nie chcia┼é mnie uspokoi─ç.

Bo m├│j ginekolog spojrza┼é i zacz─ů┼é wype┼énia─ç skierowanie ...czy skorzystam zostawia mi ale niby takie s─ů przepisy i musi.

Jednak wcze┼Ťniej mia┼éam usg i wszystko bylo dobrze .

Boj─Ö si─Ö czyta┼éam ogromn─ů ilo┼Ť─ç komentarzy i dziewczyny pisz─ů ┼╝e mia┼éy kiepskie wyniki Pappa A usg dobre i ┼╝e dziecko by┼éo zdrowe.....

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dok┼éadnie tak jak pisze Magda, pappa to tylko statystyka. Wyniki to wypadkowa przede wszystkim wieku i wielu innych czynnik├│w. Ja bym zrobi┼éa nifty/sanco. Nie s─ů tanie ale dla w┼éasnego spokoju chyba warto. Tym bardziej, ┼╝e te inwazyjne to i ja bym si─Ö ba┼éa ryzyka. Chocia┼╝ moja bratowa robi┼éa i podobno nie by┼éo to takie straszne. Nie wiem sk─ůd jeste┼Ť ale s┼éysza┼éam, ┼╝e do kt├│rego┼Ť┬átam marca w Warszawie na Grochowskiej w Premium Medical jest promocja i chyba za 1200 z┼é mo┼╝na zrobi─ç.┬á┬á┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Maksymalnie dozwolone s─ů tylko 75 emotikony.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...