Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nana

Plamienie, czwarty tydzień

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nana

Odstawiłam pigułki koncepcyjne, które brałam ok. 3 lat. Dostałam krwawienia, ale ono trwa już 4-ty tydzień. To jest takie plamienie na zmianę z delikatnym krwawieniem. Czy to normalne? Poczekać jeszcze z wizytą u gin? Poza dyskomfortem po prostu martwię się, ale nie chciałabym iść na badanie, jak plamię. Wstydzę się, chciałam zaczekać aż przestanę, ale końca nie widać...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella

Po odstawieniu tabletek miałam normalnie okres i nie spotkałam się z takim plamieniem wśród znajomych. Może taka reakcja organizmu, ale lepiej to sprawdzić 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio

Idz do doktora bo dlugo plamisz najlepiej to sprawdzic . A niema  sie czego wstydzic gin pewnie nie raz juz badal kobiety ktore plamily . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...