Skocz do zawartości
Forum

Negatywny czy pozytywny?


Gość Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

https://iv.pl/image/img-20210127-wa0002.GtQ31BU

Moje drogie, 

Prosze o poradę. Pierwszy test na zdjęciu ( od góry) został zrobiony w poniedziałek rano. Wynik po kilku godzinach dodatni.

Środkowy test został zrobiony wczoraj wieczorem - ujemny 

Dziś rano zrobiłam test ponownie - po kilku godzinach pokazała sie dodatnia kreseczka.

Wiem, ze nie nalezy sugerować sie wynikiem po kilku godzinach, ale czytałam różne historie.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze ze wszystkim jest tak " na dwoje babka wróżyła". Producenci piszą,że po 5 minutach od wykonania testu ciążowego nie należy już w ogóle sugerować się wynikiem. Że wtedy to już jest negatywny. A jeżeli ktoś nie spojrzy na test w ciągu tych pięciu minut,to co ,ma wyrzucić go do kosza i zapomnieć o tych dwóch kreskach, które by tam się pojawiły? Ja mam na to swoją teorię. Producenci zabezpieczają się przed jakimikolwiek  " roszczeniami " robiących test i określają jakieś ramy czasowe. Tak samo jak przy skutkach ubocznych leków. Ale ile jest takich przypadków,że test był negatywny a po jakimś czasie pojawiła się druga kreska...no musiała w końcu jakaś reakcja zajść no bo z powietrza chyba nic nie spadło na test. Więc ja bym zawsze brała pod uwagę fakt że może to być 50/50 procent szans w takim przypadku. I nie ma opcji,wtedy trzeba potwierdzić badaniem z krwi.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym testem ciążowym jest test z krwii, A nie taki test plytkowy- On nie jest wiarygodne. Zapłacisz 4 dychy i masz pewną odpowiedz. I nie myślisz nad interpretacją pojawienia się 2 kreski po godzinie. Skoro wyraźnie jest napisane że test odczytuje się do 5min. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...