Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić gdy dziecko kradnie?


Gość Emka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Moj syn ma kolegę z klasy,sąsiada który już raz ukradł mu drobne (byłam pewna że to on ale za rękę go nie złapałam),ukradł mu karty (syn je odzyskał a gowniarz powiedział że tylko pozyczyl).Raz ukradł drobne że stolu (nie złapałam ale w domu był tylko on).Mój syn często mówi mi że młody próbuje coś wynosić (głównie zabawki).Chodzą razem do klasy,ma 8 lat.Sasiadka ma 3 dzieci,to jest dziecko jej partnera.Nie chce jej oceniać ale zajmuje się dziećmi nieszczególnie.Mam jednak dość i nie wiem czy powinnam jej powiedzieć o tym że jej syn kradnie.Maz chce zrobić prowokacje i złapać go na gorącym uczynku zostawiając pieniądze na wierzchu.Adam-bo tak ma na imię kolega syna jest bardzo cwany i sprytny.Czesto kłamie.Niestety z powodu sąsiedztwa często bawią się razem choć kontakty ograniczam.Nie toleruje jednak kradzieży.Prosze Was o radę.

Odnośnik do komentarza

Z uwagi na bezposrednie sasiedztwo oraz trudna sytuacje finansowa tego dziecka nie powinno stosowac sie zadnych prowokacji wobec tak mlodego chlopca.

Dajcie mu milosc, dobroc oraz odrobine domowych wypiekow a sytuacja sama ulegnie poprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...