Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość arjelka

Mleko modyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arjelka

Jakie mleko modyfikowane kupujecie dla swoich maluszków, synek niedługo kończy pół roku, ja muszę wracać do pracy i chcę zacząć podawać mleko modyfikowane. Co się wam sprawdziło? Myślalam o bebilon profutura, gdzie najlepsze ceny stacjonarnie na to mleko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Uważam,że to mleko to jedno z najlepszych, jedno z nielicznych nie na oleinie palmowej, ale cena też wyższa niż pozostałe mleka . Też je podawałam swoim córkom,nie było żadnych problemów z trawieniem itp. Ja kupowałam za ok 56zl za pudełko a widzę,że teraz można kupić nawet za 45zl online. Stacjonarnie kupowałam w Gemini i w Rossmanie jak była promocja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy musiałam sięgnąć po mleko  modyfikowane synek miał 10 miesięcy.  Kupiłam bebiko. Mleko zasmakowało bo teraz ma 17 miesięcy i dalej pije

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika

Ja z całego serca polecam mleko marki Humana. Próbowałam wielu marek i ciągle był problem a to z kostkami na buzi a to z bólem brzuszka. Po tym mleku wszystkie problemy zniknęły. Jak dla mnie mleko Humana jest najlepsze. Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sarenka

A mleko Hipp, próbowałyście? Widziałam, że jest to produkt bio z licznymi certyfikatami, a takim produktom ufam. Zresztą zawiera prebiotyk taki jak w mleku matki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alika

Też kupuję Hipp od niedawna jak mój mały skończył 6 miesięcy, póki co smakuje, żadnych problemów, dobra cena w rossmanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Liola

Widziała, że Hipp zawiera prebiotyk jaki jak w mleku matki, to prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość unka

Tak to prawda, mleko Hipp jest bardzo dobrze dostosowane do potrzeb żywieniowych dziecka, jest też produktem bio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...