Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ada

Czy kontynuować starania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ada

Byłam u endokrynologa i mam zapisany euthyrox (tsh i ft4 za wysokie). Staramy się o dziecko. Nie wiem czy najpierw zbić te wyniki hormonów czy kontynuować starania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bebe

Poczekać aż TSH będzie około 1 do 1,5. To jest optymalny wynik TSH żeby zajść w ciążę. Kiedy jest zbyt wysokie, ciężko żeby się udało. A jak cudem się uda, to można poronić lub urodzić dziecko z niepełnosprawnością. TSH powyżej 2,5 w 1 trymestrze ciąży jest zagrażające dla płodu. KIedy już się uda, to trzeba kontrolować poziom często bo TSH lubi w ciąży skakać. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Cała ciąża po okiem endokrynologa. Generalnie oprócz tsh, ft3 i ft4 warto monitorować cykle, może jakiś monitor płodności, ja miałam cyclotester. Ogólnie zależy jak mocno za wysokie te wyniki, ale lepiej zbić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elwira

Zobacz jak zadziała lek, poczekaj cykl. Możesz też testerem sprawdzać owulację, ja przy problemach z tarczycą to miałam bardzo nieregularne miesiączki, euthyrox zbił tsh, ale miesiączki nadal różnie się pojawiały, ale w ciążę zaszłam bez problemu. Tester możesz kupić, taki ze śliny najlepiej żeby lh sprawdzać. Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linda

Koleżanka na termometr owulacyjny mySense, mówi, że bardzo dobry. Też sobie zamówiłam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...