Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maria

infekcje intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maria

cześć, jak w temacie - mam często infekcje intymne. Zawsze zgłaszam problem do gin. i przepisuje mi globulki dopochwowe. Partner wtedy też coś bierze. Po wyleczeniu jest spokój ok. miesiąca i od nowa. Mam tak od jakiegoś 1,5 roku, już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Diety nie zmieniałam, praca ta sama, męczy mnie to. Co mogę zrobić, jak nie moge znaleźć przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elaela

A jakiego typu ta infekcja? Jeśli bakteryjna to trzeba by wykonać badania w kierunku wykrycia konkretnego szczepu.

Ja przy gezybiczej, z tym że w ciąży, co chwila się borykają. Brałam na zmianę gynalgin, macmirror, i jeszcze cos - nie pamiętam nazwy. Chwilę było ok a potem znowu. Niestety nie jestem w stanie ocenić czy coś się poprawiło w tym temacie bo jestem tydzień po porodzie. 

Trzymam kciuki żeby było dobrze, bo wiem jak to utrudnia życie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

A jak zabezpieczacie się? Ja miałam ten problem przy którychś pigułkach anty. Przy samej mechanicznej antykoncepcji diafragmą Caya nic już nie mam od ponad roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Ja miałam częste infekcje przy antykoncepcji hormonalnej. Może złą metode też stosujecie. U mnie wszystko ustało. Teraz mam cyclotester, sobie kontroluję cykl i na spokojnie wszystko, infekcji nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...