Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maria

Wyniki beta hcg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maria

Cześć dziewczyny,

dzisiaj tj 29.11.2020 powinnam dostać miesiączkę, rano zrobiłam test wyszedł pozytywnie, mocno widoczna druga kreska. Dodatkowo zrobiłam beta hcg z krwi i wyszła 50.73. Czy powinnam się niepokoić ? Czy wyniki są prawidłowe ? Wizytę u ginekologa mam 1 grudnia :) 

z góry dziekuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaś

Prawidłowe. Czekaj ma wizytę albo ponow betę po 2 dniach i zobacz czy przyrasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Hej :) Zrób po 48 godz jeszcze raz beta hcg i zobacz, czy prawidłowo rośnie :) Na usg będzie cokolwiek widać jak beta będzie wynosiła 1500-2000 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria
16 minut temu, Gość Beata napisał:

Hej 🙂 Zrób po 48 godz jeszcze raz beta hcg i zobacz, czy prawidłowo rośnie 🙂 Na usg będzie cokolwiek widać jak beta będzie wynosiła 1500-2000 🙂

Bardzo dziękuję za pomoc, bo nie ukrywam lekko się zestresowałam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Spokojnie 🙂 Chociaż sama wiem jaki to stres 😅 Możesz też wpisać w google kalkulator beta hcg i sprawdzić, czy prawidłowo rośnie ☺ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria
W dniu 28/11/2020 o 7:29 PM, Gość Beata napisał:

Spokojnie 🙂 Chociaż sama wiem jaki to stres 😅 Możesz też wpisać w google kalkulator beta hcg i sprawdzić, czy prawidłowo rośnie ☺ 

Niestety prawdopodobnie jest to ciąża biochemiczna. Dzisiaj powtórzyłam badanie i wzrosło tylko do 53,64... wiec jest to poniżej normy. Mam nadzieje ze następnym razem się uda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...