Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość finde

Buty na jesień i zimę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość finde

Dziewczyny jakie buty kupujecie na jesień? I kurtka? Przymierzam się do zakupu i ciekawa jestem na co spojrzeć - jestem zmarzluchem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buty kupuję najczęściej Lasockiego, takie za kostkę. A ostatni kurtko-płaszcz kupiłam w House.
Nie patrz na innych, tylko przejrzyj net albo od soboty galerie handlowe ;). Najlepiej samemu oglądać i przymierzać to co się podoba i wygodnie się w tym czujemy 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alissa

No własnie sama zastanawiam się nad zamówieniem sobie nowych butów na zimę. Poluję na pewno na promocje na black week, liczę, ze będą tego dnia spore znizki w sklepach oraz uda się coś fajnego ustrzelić :)

Mam ochote na takie trapery na zimę:

https://www.kobietaxl.pl/styl/n,164994,najmodniejsze-fasony-i-kolory-traperow-damskich-na-zime.html

Jeśli ktos widział w sklepach promocje na ten model obuwia to chetnie sobie o tym poczytam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pełną szafę butów, więc dla siebie nie muszę kupować. Za to narzeczony już gorzej. Muszę poszukać dla niego jakichś solidnych zimowych butów. Na przykład fajna oferta wyprzedaży jest tutaj https://fashionpolska.pl/buty-zimowe-meskie/wyprzedaz . Co powiecie o tej męskiej markowej kolekcji? Duży wybór w świetnych cenach. Chyba się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...