Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie mamy,

ponieważ z racji kolejnych rekordów zachorowań nie chciałabym włóczyć się teraz po sklepach bez potrzeby, chętnie posłucham porad na temat wyboru pierwszego wózka 🙂

Na razie mój główny kandydat to Britax Smile 3. Czy któraś z Was miała z nim może do czynienia?

Mam niestety spore wymagania, ponieważ z jednej strony mieszkam na 4 piętrze bez windy i mam mały bagażnik, więc wszelkie kobyły odpadają... a z drugiej strony w mojej okolicy dominują typowe polskie porozbijane i dziurawe chodniki, bardzo wysokie krawężniki, trochę kostki brukowej, więc wózek musi sobie naprawdę dobrze radzić w takim terenie. 

Maluch przyjdzie na świat wiosną, więc gondola nie musi być duża. Zależy mi za to na względnie niskiej wadze, dobrej amortyzacji, opcji składania całości w jednym kawałku i możliwości odchylenia oparcia zupełnie na płasko. Britax wydaje się najlepszy, jest nieduży po złożeniu i podobno ma niezłą amortyzację - ale tego niestety nie mam jak zweryfikować. 

Ponieważ widzę na forum zalew botów reklamujących wózki Anexa z góry zaznaczam, że Anexy odpadają z uwagi na zbyt dużą wagę i zbyt duże rozmiary po złożeniu wózka w wersji spacerowej 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...