Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Olii

Niepłodność - polecany lekarz śląskie/małopolskie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olii

Część,

Od kilkunastu miesięcy staramy się o ciążę, były dwie małe może 3miesięczne przerwy... cykle stymulowane Clo, duphastonem lub luteiną. Do tego zażywam pregna start, vitrum d3 forte, glucophage, był też przez miesiąc dostinex ale chyba prolaktyna znowu podskoczyła. Wyniki męża dobre. Od czerwca miałam pod rząd 3 cykle z Clo, teraz jestem po 1 próbie z gonalem ale nie udało się wystymulować pęcherzyków i czekam na nowy cykl z gonalem tylko w większej dawce...

Czy ktoś z Wam może polecić dobrego ginekologa mającego doświadczenie w leczeniu niepłodności i pomoże w zajściu w ciążę? Najlepiej w okolicach Bielska-Białej ale jestem skłonna jeździć nawet 100km na wizyty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magjeg

Cześć, z całego serca polecam swoją ginekolog Patrycja Fiegler-Rudol. Wspaniała lekarka, cudowne podejście do każdej kobiety, która ma problem z zajściem w ciążę czy też utrzymaniem jej. Mi pomogła w utrzymaniu dwóch ciąż po wcześniejszych stratach, a moim dwóm koleżanka, które niestety starały się latami o dzieci pomogła w zajściu w ciążę i szczęśliwym ich zakończeniu. 

Pani Patrycja to Anioł, wchodząc do gabinetu od razu czujesz że tu Ci pomogą.

Przyjmuje w Przyszowicach, dość daleko od Bielska ale naprawdę warto. Poniżej link do strony jej gabinetu.

http://www.gabinet-ginekologiczny.com/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...