Skocz do zawartości
Forum

Wózek Kinderkraft 3w1 proszę o opinię


Gość Mama2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ planuję zakup wózeczka który będzie tylko dla 1 dziecka (najprawdopodobniej 😉 ) a przy tym lekki i mobilny, wpadły mi w oko "Kinderkrafty"

Te wózki nie są drogie, i nie spotkałam się jeszcze z nimi w żadnym sklepie... zamówienie wyłącznie przez net. W związku z tym mam jeden prosty... dylemat - czy to nie chińszczyzna :-))

Ostatnio nawet szczotka do mycia butelek zakupiona w sklepie z AGD miała odstraszający zapach plastiku, ciarki mnie przeszły, jakby okazało się że np., ten wózek - ze względu na swoją cenę...

Czy któraś z mam pomogłaby mi rozstrzygnąć ten dylemat 🙂 ???

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza

Hej. 

My kupiliśmy jakiś czas temu ten wózek, jeszcze nie używaliśmy bo czekamy na rozwiązanie ale mogę powiedzieć, że cena jest adekwatna do materiału. Wygląda na stabilny, szybko się składa, szybko można złożyć w spacerówkę, polecam dokupić mały materacyk do wózka żeby dziecku było wygodnie bo ten w zestawie jest bardzo cienki. Oczywiście pachniał nowością ale po 2 tygodniach zapach się ulotnił. Mogę więcej powiedzieć za jakiś czas gdy maluszek już będzie z nami. Ale jak dla mnie to jest odpowiedni na jedno dziecko 😊

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja również mam ten wózek. Cena spoko i przede wszystkim jego funkcja zmiany z gondoli bezpośrednio w spacerówkę. Jednak po miesiącu użytkowania stelaż wózka dziwnie się „poluzował”, strach jeździć po nawet nie wielkich nierównościach na chodniku 😱 nie wiem co o tym myśleć ... 🤷‍♀️ chciałam zapytać czy u kogoś są podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

Dzieki za opinie 🙂 poszukiwalam lekkiego modelu za o tys.zł. bo wiem ze raczej tylko na 1 dziecko + mieszkanie w bloku a nie lubie wozkowni i tego typu rozwiazan (sasiedzi zostawiaja wozki na klatce schodowej i to tez mnie nie przekonuje 😄 ) . Kinderkrafty wydaja sie schludne i proste w obsludze...

14 godzin temu, Gość Magda napisał:

Witam. Ja również mam ten wózek. Cena spoko i przede wszystkim jego funkcja zmiany z gondoli bezpośrednio w spacerówkę. Jednak po miesiącu użytkowania stelaż wózka dziwnie się „poluzował”, strach jeździć po nawet nie wielkich nierównościach na chodniku 😱 nie wiem co o tym myśleć ... 🤷‍♀️ chciałam zapytać czy u kogoś są podobne objawy?

to moze jakas reklamacja albo cos da sie dokrecic ??

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja również mam ten wózek. Cena spoko i przede wszystkim jego funkcja zmiany z gondoli bezpośrednio w spacerówkę. Jednak po miesiącu użytkowania stelaż wózka dziwnie się „poluzował”, strach jeździć po nawet nie wielkich nierównościach na chodniku 😱 nie wiem co o tym myśleć ... 🤷‍♀️ chciałam zapytać czy u kogoś są podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...