Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Antyima

Oświetlenie do salonu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antyima

Oświetlenie do nie za wielkiego salonu .. jedno ? Czy dwa w tym np lampa wisząca nad stołem .. pokażcie jak to jest w praktyce . Mile widziane fotki 😍. Do rana mam czas na zdecydowanie się co do kabli gdzie i jak .. czy kinkiety może 😫

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dusti

Co to znaczy nie za wielki? Mam pokój z aneksem 20m2 i mam trzy lampy sufitowe - nad aneksem, nad stołem i nad częścią "wypoczynkową". Do tego oświetlenie podszafkowe w aneksie. Dzięki temu jest światło dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Jeśli szukasz nowoczesnego oświetlenia polecam tę stronę:

https://www.elampy.pl/wiszace/2453-lampa-wiszaca-libra-md2128b-3w.html

W sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, jak ta lampa:

lampa-wiszaca-libra-md2128b-3w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak w ogole podchodzicie do tematu oswietlenia pod kątem zdrowia? czy waszym zdaniem wybor lamp, ich rozmieszczenie itp. ma jakis wplyw na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasne, że tak. Poczytaj sobie o tym na https://pl.vtacblog.com/2020/11/10/zdrowe-oswietlenie-poznaj-jego-znaczenie/ To porządny blog prowadzony przez fachowców. Możesz być zatem pewna, że info będą sprawdzone i aktualne. Osobiście dla mnie jest to ważne. Przecież jak wybierzesz źle lampy, to wzrok będzie o wiele bardziej zmęczony. A okazuje się, że źle dobrane oświetlenie powoduje także inne komplikacje zdrowotne. Na pewno zatem ten temat nie może być potraktowany po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytalam i zlapalam się za glowe… Nie mialam pojecia, ze ma to tak kolosalne znaczenie. Artykul bardzo pomocny i dajacy do myslenia, wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...