Skocz do zawartości
Forum

Oświetlenie do salonu


Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie do nie za wielkiego salonu .. jedno ? Czy dwa w tym np lampa wisząca nad stołem .. pokażcie jak to jest w praktyce . Mile widziane fotki 😍. Do rana mam czas na zdecydowanie się co do kabli gdzie i jak .. czy kinkiety może 😫

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy nie za wielki? Mam pokój z aneksem 20m2 i mam trzy lampy sufitowe - nad aneksem, nad stołem i nad częścią "wypoczynkową". Do tego oświetlenie podszafkowe w aneksie. Dzięki temu jest światło dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy.

[reklama usunięta]

W sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, jak ta lampa:

lampa-wiszaca-libra-md2128b-3w.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

jasne, że tak. Poczytaj sobie o tym na https://pl.vtacblog.com/2020/11/10/zdrowe-oswietlenie-poznaj-jego-znaczenie/ To porządny blog prowadzony przez fachowców. Możesz być zatem pewna, że info będą sprawdzone i aktualne. Osobiście dla mnie jest to ważne. Przecież jak wybierzesz źle lampy, to wzrok będzie o wiele bardziej zmęczony. A okazuje się, że źle dobrane oświetlenie powoduje także inne komplikacje zdrowotne. Na pewno zatem ten temat nie może być potraktowany po macoszemu.

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć, że tak na prawdę wszystko zależy od żarówki- natężenie światła jak i barwa zależy od niej. Klosz możemy dobrać według naszych upodobań.
[reklama usunięta]
Tak na prawdę zależ to od żarówki jak będzie wyglądał nasz salon. A jeśli chodzi o ilość lamp to można postawić na jedną wiszącą, a drugą większą stojącą na podłodze 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim ważne jest aby dobrać odpowiednie oświetlenie, które pozwoli na przyjemny wypoczynek i sprawi że nasze wnętrze stanie się ciekawsze. Ma to ważny aspekt, aby dobrze dobrać oświetlenie. Warto jest stawiać na oświetlenie LED gdyż sprawdzają się zupełnie inaczej . Tutaj przeczytasz na ten temat https://www.milekcorp.com/pl/lifestyle/3-powody-dla-ktorych-warto-zdecydowac-sie-na-oswietlenie-ledowe.html  Przed wyborem oświetlenia, warto jest rozważyć różne aspekty.
 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...