Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Amirka

Podkład revlon do cery tłustej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amirka

Który podklad z Revlon'u sprawdza wam się lepiej? Wiadomo, ten do cery tłustej ma być do tlustej, a do cery suchej do suchej, ale słyszałam, że niektórym np. się lepiej sprawdza na odwrót, więc jak jest u was? Czujecie jakąś różnicę? Szczególnie jeśli chodzi o trwałość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria34

150 buff do cery tłustej ma lepsze krycie i wchodzi w żółte tony, za to do cery suchej moim zdaniem jest lekko różowiejący i ma słabsze krycie. Sama jestem posiadaczką cery mieszanej i lepiej sprawdza mi się do cery tłustej. Podkłady drogie nie są, szczególnie na promocjach w internecie. Tak więc dobrze jest samodzielnie sobie je przetestować. Zobacz sobie na promocję w Lavandin:

https://lavandin.pl/pl/products/revlon-colorstay-makeup-combination-oily-skin-podklad-180-sand-beige-30ml-14622.html

W sklepach stacjonarnie rzadko kiedy udaje się kupic w dobrej cenie bo są często 2-3 razy droższe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...