Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariolke

Modelowanie ust

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariolke

Czy ktoś zdecydował sie może na modelowanie ust w gabinecie medycyny estetycznej.

Jak rezultaty? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wexi

Jeśli tematyka Cię interesuje to mozesz poczytać sobie o tym tutaj:

https://fashionandbeauty.pl/5-mitow-na-temat-modelowania-ust-kwasem-hialuronowym/

Na stronie jest pokazane jak wyglada zabieg oraz czego mozna się tutaj spodziewac. Sama się wybrałam bo mam wąskie usta, nie przepadałam za nimi, przyznam to szczerze oraz chciałam je nieco powiekszyć. Długo szukałam odpowiedniego gabinetu, wyrbałam w koncu miejsce do którego chodziła moja znajoma i była zadowolona :)

Ja rowniez jestem :) Usta wygladają bardzo ładnie, naturalnie. Samo powiekszenie trochę bolało no ale czego sie nie robi dla efektu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam swoje dorodne, wiec akurat ja nie potrzebuję, ale jeżeli bym miała małe i chciała większe to bym je zrobiła, tylko znjadz dobrą klinike, a nie coś szemranego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja

u mnie bardzo ładnie zabieg wykonał dr Boligłowa, ma rękę do tych spraw bezdwóch zdań, usta są nie tylko pełniejsze, ale i ładnie się  prezentują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grażka

Ja zdecydowałam się na zabieg powiększania ust u Doktora Boligłowy z Krakowa. Jechałam do niego aż z Gdańska. Szukałam godnego zaufania lekarza prawie miesiące.  Efekt jest zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaska

Przerabiałam temat dwa miesiące temu i doszlam do wniosku, ze zrobie zabieg u lekarza, a nie w salonie.

Ze wzgledu na rezim sanitarny wydaje mi sie, ze lekarz bardziej sie do tego stosuje. Wybralam doktora Boliglowe z Krakowa.

Bylam juz na wstepnej konsultacji, mam juz wyznaczony termin. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irena

Mam pozytywna opinie na temat doktora Boliglowy z Krakowa, moja znajoma bardzo go chwalila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
W dniu 27/2/2021 o 5:33 PM, Gość Irena napisał:

Mam pozytywna opinie na temat doktora Boliglowy z Krakowa, moja znajoma bardzo go chwalila.

Widzę  sporo dobrych opinii o doktorze, zadzwoniłam żeby umówić się na konsultacje, trzeba trochę poczekać, ponieważ ma kolejkę pacjentów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...