Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mama2020

32c i bolesne skurcze...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama2020

Właściwie to jeden skurcz, który wczoraj trwał 1,5h i czułam go przy chodzeniu (utrudniał chodzenie i robiło mi się słabo) a nawet próbując nabrać więcej powietrza bolało. Ten skurcz pojawił się tylko pod brzuchem, myślałam że to może zbyt długie siedzenie w niewygodnej pozycji (auto?) albo pełny pęcherz. Ale dziś pojawił się znowu i nie mogłam za bardzo chodzić przez jakiś czas. Co to może być? Wizytę mam za 2 tygodnie. Ogólnie w tej ciąży czuję się często "obolała"  ok. brzucha/ pod nim a badania wychodzą ok. Najwyżej hemoglobina mogła mi spaść. Czy któraś z was miała może podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w tym samym tygodniu ciąży i z tydzień temu też takiego bólu w dolnej partii brzucha dostałam. Wydaje mi się, że dziecko kopnęło mnie w jakiś nerw i to z tego. Może u Ciebie było to samo. Na tym etapie ciąży kopniaki dzieciaczków mogą sprawiać Mamie ból. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matka5

Nie ma skurczu trwajacego nieprzerwanie 1.5 godziny. Jak Ciebie cos niepokoi to tel do lekarza z opisem sytuacjo i decyzja co robic dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...