Skocz do zawartości
Forum

Owulacja zaraz po miesiączce


Gość Kinia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to możliwe, by owulacja pojawiła się dzień/ dwa po zakończonej miesiączce? Czy to oznacza jakieś poważne zaburzenia? Zrobiłam testy owulacyjne z ciekawości, bo byłam u koleżanki, a ona robi regularnie, bo stara się o dziecko. No i byłam u niej dwa dni po zakończeniu krwawienia i wynik był pozytywny. Jak to możliwe? Może nie mam regularnych cykli, ale mniej więcej w granicach 27-32 dni

Odnośnik do komentarza

Jesli  faktycznie  chcialabys wiedziec czy masz owulacje to powinnas sie umowic do ginekologa na monitoring owulacji. Bo test moze byc pozytywny ale do pęknięcia pecherzyka moze niedochodzic. A tutaj na forum byla dziewczyna co miala owulacje w 9dc i zaszla w ciaze ale wczesniejszy cykl miala bezowulacyjny.

Odnośnik do komentarza

Testy owulacyjne nie sa 100% wyznacznikiem owulacji, zaburzenia-nie, czemu?z testu owu się tego nie dowiesz tylko z badania krwi. Raczej nie jest możliwe mieć owulacje zaraz po okresie i przy tej długości cyklu co piszesz, moja koleżanka miała tj ty i dodatkowo monitoring w połowie cyklu to była wtedy dojrzała komórka jajowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...