Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jonna

Ubezpieczenie mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jonna

Czy macie ubezpieczony swój dom lub mieszkanie?? Warto skorzystać z takiego ubezpieczenia?? Jakie firmy możecie polecić albo odradzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Toss

Twoje pieniądze, twój wybór, moim zdaniem dobrze jest się nad tym zastanowić. Dobrze jest jednak nie brać pierwszego lepszego, ale zapoznać się z ofertą kilku firm ubezpieczeniowych. Nie patrzeć się na reklamę ale przeznaczyć trochę czasu na wczytanie się w to co ubezpieczenia obejmują, jakie mają wykluczenia.  Poprzeglądaj oferty- może uda ci się coś znaleźć.  Możesz zerknać sobie w pierwszej kolejności do ubezpieczeń nieruchomości od Compensy: https://www.compensa.pl/ Moim zdaniem mają korzystny zakres ubezpieczenia w stosunku do ceny, jaką musisz zapłacić za takie ubezpieczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że mam ubezpieczone mieszkanie i warto je mieć. Nie wybierałam firmy, tylko poprosiłam agentkę ubezpieczeniową, żeby znalazła mi najlepsze ubezpieczenie. Nazwa firmy miała drugorzędne znaczenie.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam ubezpieczone mieszkanie. Ogólnie zakres ubezpieczenia to ściany, sprzęt i podłoga. Mieszkając w mieszkaniu trzeba liczyć się z tym, że w przypadku zdarzenia losowego jak np. zawalenie się sufitu lub zalanie przez sąsiada będziemy musieli płacić za szkody z własnej kieszeni. Takie sytuacje są na porządku dziennym i lepiej się ubezpieczyć. Teraz wystarczy pięć minut i wyliczymy sobie cenę za polisę, ja zrobiłam to przez porównywarkę https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator i jestem teraz spokojna.

Edytowane przez Wula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...