Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Iwona myślę, że jeśli wszystko jest ok serduszko bije, to nie ma co aż się tak bardzo zastanawiać czy to dobry tydzień z OM. Z tego co czytałam często to się ze sobą nie pokrywa, i o niczym to nie świadczy 🤷‍♀️

@pena89 spokojnie i Ty się doczekasz swojej wizyty, a może i nas zaskoczysz ciąża bliźniaczą 😉🙊

@Klaudek daj znać jak tam po dzisiejszej wizycie. Co do obaw, myślę że większość z nas je ma, ale nie ma co się nakręcac, będzie dobrze

Edytowane przez karinka85
Odnośnik do komentarza

Karinka85 w porządku, krwawienia są jednorazowe, tylko oczyszczanie trwa kilka dni, ale to na szczęście już nie żywa krew. 

Ależ bym chciała już być na porodówce!!!  😁

Iwona, z USG wyjdzie Ci wiek ciąży i tego się trzymaj, ważne żeby dzieciątko zdrowe było i ciąża spokojna

Odnośnik do komentarza

Iwona może ściągnij sobie aplikacje ciążowa ja mam PregnaPlus tam samo liczy tygodnie zobaczysz czy się zgadza z tym co wyszło na usg. Kilka dni różnicy może być i jest wtedy ok bo rzadko kiedy termin z miesiączki i usg idealnie sie pokrywa.

Karinka dziękuję:-) Nie pogniewamsię jak będą blizniaki haha 

Aniaania już byś chciała na porodowke? 😄 Szybko zleci i zaraz będziemy pisać kto kiedy urodził 🙂

Odnośnik do komentarza

Tak jeśli owubyła wcześniej niż w 14 dniu to może wyjść że ciążą starsza. Też nie ma co tak dokładnie liczyć bo każdy organizm inny jest. U mnie np owu musiała być w 23dc wg moich obliczen a zobaczymy co wyjdzie na usg 🙂

Te które już były na wizycie możecie napisać jakie badania Wam ginekolog zlecił na następną wizytę? Bo chciałabym sobie już zrobić coś na pierwsza wizytę A nie pamiętam co się robi (mocz morfologia glukoza crp...) chodzę prywatnie więc i tak za wszystko muszę płacić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...