Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata

Wyregulowanie cyklu przed staraniami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata

Witam, chciałam wyregulować cykl najpierw, by później starać się o dziecko. Czy z doświadczenia jesteście w stanie określić czy tabletki antykoncepcyjne regulują cykl trwale?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli teraz zaczniesz brać tabletki antykoncepcyjne przed staraniami, a następnie odstawisz, bo będziesz chciała starać się o dziecko to i tak cały cykl się rozpadnie i rozreguluje z powodu odstawienia. 

06.2016 synuś D. 🥰

05.2019 córcia Aniołek M. 👼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mini

Mi na wyregulowanie okresu pomógł  inofem pije 2 saszetki dziennie  i teraz okres mam co 28 dni a przed tem mialam co 36 /40 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Czasem nie trzeba regulować by zajść w ciążę. Nieregularne cykle utrudniają wyznaczanie owulacji, ale nie jest to niemożliwe. Znajoma kupiła Afrodytę Smart, gdzie bada się poziom lh ze śliny. Ja też zamierzam zamówić, więc może takie coś i tobie by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rrr

Może na razie powinnaś w domu sprawdzać cykl i w owulację kochać się z facetem. Kuzynka ma monitor cyklu Cyclotest My Way, pokazywała mi, jakie tam są opcje, to mi sie spodobało. Chyba sama sobie zamówię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zyta

polecam również kontrolę owulacji, ja używam testera ze śliny, mam również aplikację w telefonie i wyniki tam zapisuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...