Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lidias

Hmm podejrzenie ciazy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidias

Witam was nie wiem od czego zaczac a wiec tak bralam tabletki anty 8msc gdy postanowilismy z mezem ze zaczynamy starac sie o dzidzie odstwilam gin kazal odczekac 3msc zaczac brac kwas foliowy tak tez zrobilam ale zaczelam miec problemy z jajnikiem bo czesto mnie bolal wygralam sie do niego zapalenie macicy antybiotyk. Do rzeczy z mezem staramy sie od 1rok i 10msc nic. Czesto doszukiwalam sir jakis sygnalow ciazy od jakos 5msc mam problem z okresem ktory zglosilam gin ale no coz nic nie powiedzial badan nie zalecil bo teraz mam tak ze przed okresem 2,3dni man plamienia ktorych nigdy nie mialam do tego mam bardzo niereguralny okres. Teraz bylo tak ze nie mialam jednego miesiaca wcale pojawil sie 7maja 2020r kochalam sie z mezem 22,23,25 od 29mam straszny bol piersi to jest jakas porazka 1czerwca dostalam plamien nie wiem juz sama czy to plamienie inplantacyjne czy moze okres sie znow przesunol jest bardzoo slabe plamienie brazowe co myslicie o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rioi

Moze to byc plamienie najlepiej bedzie jak zrobisz bete za kilka dni jesli okresu nie dostaniesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rioi

Jesli  masz mozliwosc to zmien ginekologa bo jesli po roku nieudanych prob zajscia w ciaze lekarz nie zlecil ci badan to olewa sprawe. Po roku powinnas miec zrobione badania. Mog tez zrobic ci monitoring owulacji  zeby sprawdzic czy pecherzyki rosna i pękają i badania hormonow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  po roku regularnych starań przynajmniej podstawowe badania hormonów i nasienia powinien wam zlecić. Po dwóch latach to już bada szczegółowo. Idź do innego lekarza.


f2wli09kdtj56ny4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 28

Tak jak radzą Ci dziewczyny zmień ginekologa... Tabletki anty to burza hormonów dla naszego organizmu wiem sama po sobie... Kiedy odsawiłam tabletki przez rok czasu miałam cyrki z miesiaczkami i co miesiąc inne objawy na okres. Oczywiście po odstawieniu przytylam sporo... Wszystko wróciło do normy jak i waga. Ale,, zmień ginekologa k zrób badania to podstawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...