Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Mirabella203

Czy mogę być w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 31marca miałam 1 dzień miesiączki który skończył się 6. 13 i 16 kwietnia się kochałam a wydaje mi sie ze 15 mogłam mieć dzień płodny.   27 kwietnia zaczęły boleć mnie sutki i dziwnie pobolewać brzuch tzn nie ciągle mnie bolał a raczej czasami np, w nocy albo w dzień kilka razy dostawałam skurczy i tak jak by wlansie jajniki mnie bolały. I tak przez 4 dni. A od wczoraj już mnie nie boli tylko strasznie bolą mnie piersi sutki. Od razu mówię że tak zrobię test ale jeszcze nie teraz ponieważ moj okres bywa różnie raz 33 a raz nawet 38. Więc wolę poczekać jeszcze ze zrobieniem.   A i dodam jeszcze że wydaję mi się że częściej sikam ale może dlatego że sporo pije wody w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mini

Moga to byc objawy ciazy najlepiej isc na bete ona moze ci wczesniej pokazać albo zrob jutro test o czulosci 10 a jesli nic sie nie pojawi to zawsze mozesz poczekac i zrobic nastepny powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna

jak masz taki nieregularny cykl, to nie badasz sobie w domu go? Nie wyobrażam sobie teraz nie mieć Cyclotestera. Ten monitor cyklu ratuje mi życie. Jest bardzo dokładny i mimo nieregularnych miesiączek zawsze wiem kiedy mam dni płodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada

Ja używam prostego, taniego testera ze śliny, zawsze jak chcę wiedzieć w jakim momencie cyklu jestem robię badanie i mini mikroskop pokazuje mi co i jak, mam go już parę lat i nigdy mnie nie oszukał bo sprawdzałam owulację równiez poprzez usg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia

wiesz, przy nieregularnych cyklach to nigdy niewiadomo co i kiedy następuje, dlatego może powinnaś mieć jakieś urządzenie, które pomogłoby ci w tym. Ja mam komputer cyklu w domu Cyclotest My Way i mogę polecić, nigdy mnie nie zawiódł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...