Skocz do zawartości
Forum

Proszę o opinię


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, słuchajcie sprawa wygląda tak, że nie wiem kiedy powinnam dostać okres (pierwszy cykl bez tabletek, prawie drugi) ale czuję się strasznie dziwnie.

Mam nudności, kręci mi się w głowie, brak apetytu, bóle brzucha jak na okres, ogromne bóle piersi.

 

Zrobiłam dziś test tak ok 13 niestety,bo już nie mogłam wytrzymać. Jeden w ogóle nie wyszedł, a drugi właśnie taki jak na zdjęciu. Dodałam trochę kontrastu, bo tak na żywo bardzo nie widać.

https://zapodaj.net/87896e34dccbe.jpg.html

Co myślicie? Dodam, że robiłam 14 i 16 kwietnia beta Hcg ( najpierw 17.7 a później spadła do 6.8) i miałam plamienie.

 

Wynik pokazał się taki po kilkunastu minutach, takie nie wiadomo co. W sobotę zrobię ponownie test, ale tak chciałam spytać, bo nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/4/2020 o 9:49 PM, Gość Klaudia napisał:

Hej, słuchajcie sprawa wygląda tak, że nie wiem kiedy powinnam dostać okres (pierwszy cykl bez tabletek, prawie drugi) ale czuję się strasznie dziwnie.

Mam nudności, kręci mi się w głowie, brak apetytu, bóle brzucha jak na okres, ogromne bóle piersi.

 

Zrobiłam dziś test tak ok 13 niestety,bo już nie mogłam wytrzymać. Jeden w ogóle nie wyszedł, a drugi właśnie taki jak na zdjęciu. Dodałam trochę kontrastu, bo tak na żywo bardzo nie widać.

https://zapodaj.net/87896e34dccbe.jpg.html

Co myślicie? Dodam, że robiłam 14 i 16 kwietnia beta Hcg ( najpierw 17.7 a później spadła do 6.8) i miałam plamienie.

 

Wynik pokazał się taki po kilkunastu minutach, takie nie wiadomo co. W sobotę zrobię ponownie test, ale tak chciałam spytać, bo nie daje mi to spokoju.

Hej. Może ja ci opowiem o mojej sytuacji. Ogólnie okres mam różnie czyli trochę nieregularny. Od tygodnia bolały mnie piersi gdy 1 dzień zaczęły boleć mnie sutki miałam także takie skurcze w podbrzuszu macicy co prawda nie cały czas tylko czasami mnie łapały i trwały 4 dni. Potem tylko ból sutkow który z dnia na dzień bardziej się nasilał. Aż zaczęły boleć całe piersi przy lekkim dotyku.  A i dodam że raz na drugi dzień odkąd to wszystko się zaczęło raz miałam młodości po śniadniu ale może to od tego co zjadłam. No i zrobiłam test. A na nim dwie duże czerwone krechy. Za kilka dni zrobię drugi i umowie się do ginekologa.

A ty może odczekaj jeszcze tydzień po tygodniu zrób. A jak nie to może idź do ginekologa 🙂 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...