Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Starania teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna

Bardzo bym chciała zajść w ciąże, jednak jestem po dwóch poronieniach i boję się, że jakby się teraz udało, to będzie problem z opieką w związku z tą kwarantanną. Staramy się od dwóch i pół roku, ale teraz zaprzestać? Nie wiem, czy teraz to rozsądne, z drugiej strony, skora miałoby być wszystko dobrze, to będzie... Czy wy teraz w tych miesiącach robicie pauzę od starań, czy jednak nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asienka

Jestem obecnie w 16 tyg ciąży i dajemy radę 🙂 wiadomo, że jest trudno przez tą obecną sytuację, ale jeśli chcecie dzidziusia to najlepiej przestańcie się starać zacznijcie się kochać spontanicznie i wtedy się uda 🙂

A jeśli chodzi o te poronienia znalazłaś przyczynę? Robiłaś badania tarczycy? Ja straciłam maleństwo w sierpniu I winna była właśnie tarczyca 😞

teraz synek pięknie rośnie i wszystko jest w jak najlepszym porządku czego życzę i Tobie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zaciekawiona

Hej Asienka a czemu tarczyca??? Jaki miałas wynik ?? zaciekawiło mnie to bo ja jestem po 2 poronieniach z TSH 2,89 i lekarz dopiero teraz poinformował mnie że przy staraniach najlepiej żeby TSH wynosilo 1-1,5 .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inga
W dniu 27/4/2020 o 3:04 PM, Gość Anna napisał:

Bardzo bym chciała zajść w ciąże, jednak jestem po dwóch poronieniach i boję się, że jakby się teraz udało, to będzie problem z opieką w związku z tą kwarantanną. Staramy się od dwóch i pół roku, ale teraz zaprzestać? Nie wiem, czy teraz to rozsądne, z drugiej strony, skora miałoby być wszystko dobrze, to będzie... Czy wy teraz w tych miesiącach robicie pauzę od starań, czy jednak nie ?

Może monitor cyklu? Zawsze jakaś kontrola w domu, a słyszałam że te niemieckie monitory cyklu są spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulka
56 minut temu, Gość zaciekawiona napisał:

Hej Asienka a czemu tarczyca??? Jaki miałas wynik ?? zaciekawiło mnie to bo ja jestem po 2 poronieniach z TSH 2,89 i lekarz dopiero teraz poinformował mnie że przy staraniach najlepiej żeby TSH wynosilo 1-1,5 .....

No to pora iść do endokrynologa, aby obniżyć TSH. Ja przy takim zaszłam w ciążę, ale przez całą ciążę byłam pod opieką endokrynologa, przepisał euthyrox i obniżyło się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zaciekawiona

Akurat w poniedziałek mam wizytę u swojego ginekologa, wstepnie jesteśmy umowieni że własnie dostanę receptę na obniżenie tarczycy,miałam juz dostac miesiac temu ale przez koronawirusa wszystko sie przesunelo. I tak sie zastanawiam czy jeśli umówię sie osobno do endokrynologa czy wniesie to coś do mojej sytuacji....<mysli>...

A tak pomijajac TSH Powiedzcie mi dziewczyny jaki miałyście poziom LH I FSH na poczatku cyklu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...