Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorcia88

Ból piersi przy owulacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorcia88

Dzisiaj mam 16 dzień cyklu przy cyklach około 32 dniowych (nie są regularne) od około 4 dni koszmarnie bolą mnie piersi - tak, że trudnością jest założenie stanika. Robiłam testy owulacyjne bo staramy się o dziecko i w 15 dniu wyszły dwie mocne krechy, wczoraj już słabe - czy bolą was wgl piersi w trakcie owulacji? czytałam już kilka tematów na ten temat na forum ale w większości dziewczyny pisały, że nie... co mnie martwi, bo test wyszedł pozytywny i pobolewał mnie jajnik, czy jest szansa, że po prostu przy owulacji tak te piersi wariują? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hanna

z reguły nie bolą i generalnie nie mam jakichś szczególnych objawów owulacji. pomagam sobie monitorem płodności Afrodyta Smart z apką na tel. Na podstawie badania ze śliny tworzy się wykres i aplikacja informuje mnie przed owulacją, kiedy nastąpi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zula

Ja używam już bardzo długo komputera owulacyjnego, bierze pod uwagę lh i jakoś do mnie bardziej przemawia 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...