Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wolnii

Kabina prysznicowa czy wannna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wolnii

Z uwagi na niewielką łazienkę zastanawiamy się nad zrezygnowaniem z wanny na rzecz kabiny. Jak sie u Was sprawdza kabina i na co zwracac uwage przy jej wyborze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lemka

Zastanawialiśmy się nad tym niedawno bo kupiliśmy mieszkanie po innych ludziach i postanowilismy jednak zrezygnować z wanny Aktualnie je remontujemy i ze względu na dziecko kupujemy kabinę prysznicową z wysokim brodzikiem. 

Ogólnie fotek tutaj nie wstawię bo lazienka jest obecnie tak jak pisałam totalnie rozgrzebana ale jak ją skończę to chętnie się pochwalę tutaj jak to wyglada 😛

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elaela

to zależy co kto woli... Osobiście jestem za kabina, na wannę to trzeba mieć czas. Mnie wieczorem senność zbiera to do wanny nawet nie wchodzę bo boje sie ze zasnę. Wanna przydaje się a) przy dziecku- zeby sie tam kapało, zazwyczaj dzieci małe boja sie prysznica ; b) by cos zamoczyć, w rękach uprać. Oba te problemy zastąpisz wysokim brodzikiem. Mnie osobiście podoba sie prysznic bez brodzika, same płytki ale ja mieszkam w domu i mam dwie łazienki wiec mogę mieć to i to. W wannie kąpie się tylko córka, my tylko i wyłącznie prysznic. Zależy co kto lubi i potrzebuje. Jeśli kabina to ważna jest szczelność i zeby była łatwo czyszczącą, system anticalc itp jeśli macie twardą wodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prysznic jak dla mnie, chociaż mąz lubi posiedzieć w wannie, ale planujemy remont i założenie prysznica, bez kabiny, tylko obudujemy ścianki, plus drzwi szklane, bez brodzika. Na szczęscie rownież mamy 2 łazienki, więc będziemy mieli to i to. Dla mnie prysznic jest bardziej eko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość manna5

Mi się bardzo ten spodobał, zamontowaliśmy go w naszej łązience, jest bardzo wygodny , nowoczesny, zawsze taki chciałam mieć  

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...