Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
winiarek

Wózek x-move opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów, Razem z żoną myśleliśmy o wózku x-lander x-move Jest to duży wózek i nieco ciężki ale spełnia nasze oczekiwania ponieważ szukamy wózka na niecko trudniejsze tereny. Chciałem zapytać czy jest on wart zakupu , Jak wygląda pielęgnacja kół - czy jest łatwa. Jak często dopompowujecie koła ? Czy amortyzacja nie szwankuję po czasie ? nic się nie zaciera np od piasku ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eliza

Hej, ja mam x-move i bardzo sobię chwalę. koła się ściągają bardzo łatwo jednym przyciskiem. łatwy w czyszczeniu. dodatkowo kupiłam pokrowiec na koła żeby w razie czego ściągnąć i brudnych nie wrzucać do bagażnika 😉 Ja po spacerach przecieram wilgotną ściereczką brudne miejsca na ramie, mąż dopompowuje koła ale nie jakoś bardzo często. Jest wart zakupu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Gość Eliza napisał:

Hej, ja mam x-move i bardzo sobię chwalę. koła się ściągają bardzo łatwo jednym przyciskiem. łatwy w czyszczeniu. dodatkowo kupiłam pokrowiec na koła żeby w razie czego ściągnąć i brudnych nie wrzucać do bagażnika 😉 Ja po spacerach przecieram wilgotną ściereczką brudne miejsca na ramie, mąż dopompowuje koła ale nie jakoś bardzo często. Jest wart zakupu 😉

Dzięki za opinię, chyba umówmy się na prezentację online bo widziałem że mają teraz takie opcję na stronie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...