Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia

Czy jest ryzyko ciąży ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia

Witam, ostanio odbyłam stosunek przerywany ale dość długi, z moich obserwacji które prowadzę owulacja wystąpiła na drugi dzień . Wczoraj i dziś ku moje zdziwieniu pojawił sie śluz z domieszka barszo jasnej krwi, który pojawił sie kilka " chwil" . Do okresu jeszcze dość sporo czasu. Co to może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kin

Kochana niestety jest dużo różnych sytuacji 😕 poczekaj na okres a jak nie dostaniesz to udaj się do lekarza po 4 tygodniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
1 godzinę temu, Gość Kin napisał:

Kochana niestety jest dużo różnych sytuacji 😕 poczekaj na okres a jak nie dostaniesz to udaj się do lekarza po 4 tygodniu 

Tylko ja wcześniej nie miałam takich sytuacji , i bardzo mnie to zdziwiło 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SamanthaJones

W jaki sposób prowadzisz te obserwacje cyklu? Cykle są regularne? Ja przy nieregularnych muszę stosować metodę objawowo-termiczną, bo kalendarzyk wprowadza w błąd. Mam komputer niemieckiej marki bardzo dokładny, możesz zapis z takiego komputera pokazać ginekologowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolka

ja mam cyklotester co sprawdza poziom min. lh a takich obserwacji na oko też nie prowadzę, zwłaszcza jak czasem również współżyje bez żadnej anty  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałaś ten okres? Skoro było blisko owulacji, to jest ryzyko ciąży, zależy, czy masz regularne cykle. Może powinnaś sprawdzać dni płodne na jakimś urządzeniu. Mi bardzo pomaga mikroskop owulacyjny ze śliny, zawsze dodaje mi pewności, bo sprawdzam ze swoimi obliczeniami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...