Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
m.nacia

Blada kreska na tescie ciążowym.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tydzień temu powinnam dostać okres ale niestety nie ma go do dziś.. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test- był negatywny. Dwa dni później go powtórzyłam - również był negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma, więc dzisiaj rano zrobiłam kolejny test - nie wiem czy mam zwidy ale wydaje mi się, że widzę drugą kreskę... Miałyście taki przypadek? 

IMG_20200304_143540.jpg

IMG_20200304_143647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Miałam taką samą sytuacje. Kreska ledwo widoczna - obecnie jestem w 15 tygodniu ciąży. Być może jest bardzo wcześnie i zarodek jeszcze się nie wykształcił ( tak było w moim przypadku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość m.nacia

W takim razie pozostaje mi czekać.. Może jutro uda mi się pójść na badanie krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

U mnie też tak było kreska taka blada, że jak ją pokazałam przyjaciółce to mi popukała w czoło i mówi ciąży z tego nie będzie. A dziś jestem mamą 3latka🙂 pamiętam że test powtórzyłam za 3 dni i kreska była mocniejsza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogłam wytrzymać i poleciałam po kolejny test z innej firmy. Tutaj kreska jest już chyba wyraźniejsza... 

IMG_20200304_211811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

07.03.2020 zrobiłam test i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest również blada. Jestem po dwóch poronienieniach. Ostatnio 18.10.2019 Mam już swoje lata i to ostatni moment dla mnie. Tak długo się staram. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4/3/2020 o 2:37 PM, m.nacia napisał:

Cześć, tydzień temu powinnam dostać okres ale niestety nie ma go do dziś.. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test- był negatywny. Dwa dni później go powtórzyłam - również był negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma, więc dzisiaj rano zrobiłam kolejny test - nie wiem czy mam zwidy ale wydaje mi się, że widzę drugą kreskę... Miałyście taki przypadek? 

IMG_20200304_143540.jpg

IMG_20200304_143647.jpg

Dwa dni temu zrobiłam test i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest również blada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Grażyna0104 napisał:

07.03.2020 zrobiłam test i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest również blada. Jestem po dwóch poronienieniach. Ostatnio 18.10.2019 Mam już swoje lata i to ostatni moment dla mnie. Tak długo się staram. 

Jaki test robiłaś? U mnie testy płytkowe nie zdawały egzaminu.. Z porannego moczu druga kreska wychodziła mega blada - ledwo widoczna. Kupilam w rossmannie 2 testy "facelle" za 6 zł i zrobilam wieczorem bo nie moglam wytrzymać. Tutaj juz byly piękne dwie kreski. Moze spróbuj z tym testem? 

IMG_20200309_122219.jpg

IMG_20200309_122320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate

Wizyta u lekarza, każda nawet blada kreska jest zjawiskiem zapłodnienia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate

Ja starałam się 9 miesięcy (leki badania zastrzyki) i nic 

Odpuściliśmy całkowicie, a wczoraj 2 grube kreski 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...